Behind 2SIS scenes: Prečo a ako vznikla limitovaná kolekcia LOVESTARTER pack?

Táto limitovaná kolekcia je plná symbolov a my ti ich teraz prezradíme. Príjemné čítanie...

#symbol Valentín a láska

Náš odkaz znie: Láskavo sa ľúbte.
Čerství zaľúbenci, ale aj dlhoročné páry by sa mali o vzťah starať a k tomu patrí aj trošku “erotična”. Najlepšie, keď to partner nečaká a ty ho prekvapíš. Len tak! V bežný večer alebo aj na Valentína… dôležitý je ten moment, keď ste spolu. Preto sme sa rozhodli tento moment naštartovať tak, aby ste sa obaja cítili príjemne a naďalej sa láskavo ľúbili :) Popritom všetkom sme zachovali kvalitu produktov a ich 100% obsah prírodných zložiek. Klikni tu aha!

2sis_lovestarterpack.jpg


#symbol kúpeľ

Očista, uvoľnenie, relax... Exotikou nabitá šumivka do kúpeľa vytvorí v kúpeľni jemnú kokosovo vanilkovú arómu. Počas “šumenia” sa postupne uvolnia sušené lupene ruží, čo dodá kúpeľu ten správny romantický “šmrnc” :)

#symbol masáž

Dotyk, hladkanie, maznanie… Masážny olej je z hroznových jadier a podáva luxusnú starostlivosť o suchú, unavenú pokožku. Olej je vyrábaný lisovaním za studena a je plný tuku. Ale nie škodlivého, práve naopak extra zdravého! Do oleja sme “kvapli” čokoládovú esenciu, po ktorej budeš voňať úplne neodolateľne, až na zahryznutie ;)

#symbol sviečka

Oheň, vzplanutie, intímčo… K romantickej atmosfére určite patria sviečky - oheň, ktorý je aj symbolom energie, sily a lásky. Preto sme spojili tvorivé sily a skombinovali produkty s novou slovenskou značkou Jemnô - zdravými sviečkami, vyrábanými z čistého sójového vosku (nie GMO). V balíku LOVESTARTER pack nájdeš dva kúsky jemne voňajúcich sviečok v tvare srdénka :)

2sis_lovestarter_sviecka_sumivka_detail.jpg

#symbol pery

Predpokladali sme, že počas romantického večera padne veeeeeeľa bozkov! Tak sme do balíka doložili záchranu na dehydrované pery, konkrétne balzam na pery z kolekcie CUCU. Chápeš… CUCU! :D

#symbol prekvapenie

Každý chce raz za čas prekvapiť toho druhého. My sme chceli prekvapiť vás oboch takou čerešničkou na torte! Ale neprezradíme čím, lebo by to nebolo prekvapko! :)

#symbol ručná práca

Ozaj! A každý jeden produkt od 2SIS cosmetics a od Jemnô je unikátom, pretože je vyrobený ručne. Od prípravy a miešania zmesí, vylievania do foriem, lepenia etikiet až po balenie konáme poctivú ručnú prácu.

#symbol cena

Nooo, ako si si mohla všimnúť, skladá sa z dvoch veľmi symbolických číslic! 18 je akože vhodné pre vekovú kategóriu 18+! A 69… myslíme si, že ťa okamžite napadlo, čo je to za číslo! :D

 

A teraz z iného balíka… z toho vizuálneho.

Keďže sa snažíme robiť všetko samé, vlastnými silami a mysľami, pustili sme sa do fotenia. Pri tejto limitke sme chceli zdvihnúť kvalitu fotiek o latku vyššie, preto sme poprosili o pomoc našu kamošku a šikovnú fotografku Julku. Spoločne sme kreovali ako a hlavne kde budeme fotiť produkty a “modelky” (k tomuto označeniu sa ešte vrátime). Fotky sme chceli mať nadýchané atmosférou romantiky a jemnej intimity, keďže sa jedná o špeciálny večer vo dvojici. Tak sme sa vybrali rovno do špeciálnych a veľmi luxusných priestorov apartmánu v Art Hotel William na Laurinskej v Bratislave. Už pri vstupe do apartmánu sme ostali v údive z interiéru, dizajnu a výbavy. Proste wow, luxus! Po zžití sa s priestormi a nasatí atmosféry sme začali kreovať a aranžovať produkty až dokým sme neboli s výsledkom všetci okej. Potom prišlo na rad fotenie “modeliek”! Modelky sú v úvodzovkách schválne, pretože my niesme modelky! Ale však čo neurobíš pre svoju značku… Týmto sa táto kolekcia stala ešte viac špeciálnou, pretože sme pózovali pred objektívom v celkom intímnom “svetle”. Bola to veľmi zaujímavá skúsenosť, už aspoň čiastočne vieme koľko trvá “cvak” tej správnej fotky a koľko modelka musí vydržať v nejakej póze. Výsledok: rozmočená koža na “barančeky” (Maťa) a vykĺbené “lopatky” (Katka). Ale už sme v poriadku! A fotografický výsledok? Posúď sama/sám…
My si však myslíme, že sa nám podarilo zachytiť autentickosť, intimitu aj atmosféru celej kolekcie a vytvoriť prirodzené “neumelé” zábery. Bolo to prvé fotenie tohto druhu a dúfame, že sa ešte nejaké zopakujú pri iných špecialitkách!

2sis_lovestarter_sumivka_vana.jpg 2sis_lovestarter_masaznyolej_chrbat.jpg

#symbol srdce

Možno je v LOVESTARTER balíku mnoho srdiečok, ale to k láske patrí…

A my z celého srdca ďakujeme za pomoc v prvom rade nášmu (Matinmu) Marekovi, Baške za kvalitné a zdravé Jemnô sviečky, Julke za totálnu ochotu a radosť z práce na fotoplaci, Aničke a kolegynkám za poskytnutie úžasného priestoru Art Hotel William a samozrejme všetkým, ktorí nám fandia a rozmaznávajú sa našimi produktami 2SIS cosmetics.

A všetkým LOVESTARTEROM prajeme príjemný večer! ;)

#symbol PÁ PÁ CMUK

Katka & Martina

2siscosmetics-foto-arthotelwilliam-vana.jpg

2siscosmetics-foto-arthotelwilliam-kupelna.jpg