Honey - med

Na med by sme sa mali pozerať aj z iného uhla pohľadu a nielen ako na sladidlo, prísadu do receptov, či doplnkov pri liečbe ochorení. Je to látka, ktorá nielen naše zdravie udržiava vo forme, ale pomôže aj ku kráse našej pleti. Hydratačné a zmäkčujúce účinky medu privíta aj naša pleť, ktorá je čoraz viac vystavená nežiadúcim vplyvom vonkajšieho prostredia. Jej vysušenie spôsobuje nielen studené zimné počasie, ale aj suchý vzduch vykurovaných priestorov. Nielen v zime je potrebné sa intenzívnejšie startať o pokožku. Leto je taktiež ročným obdobím, kedy je naša koža vystavená určitým extrémom. Všetci máme radi slnko a opaľovanie, avšak niekedy ani neveme ako, a preženieme to. Med je skvelým záchrancom pre našu pokožku za každých okolností.

Zázračné účinky medu už v dávnej minulosti objavila Kleopatra, ktorá si údajne denne pridávala med do kúpeľa. Med je prírodné bohatstvo plné blahodárnych látok pre vnútornú aj vonkajšiu krásu a zdravie.

Obsahuje monosacharidy: glukózu a fruktózu, čo sú jednoduché cukry, ktoré sú ľahko štiepiteľné. Ďalej obsahuje vitamíny A,B,C,D,E a K, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a v neposlednom rade veľmi vzácnu včeliu materskú kašičku. Všetky tieto látky pôsobia priaznivo nielen na zdravie, ale aj na krásu. Med pokožku osviežuje, ukľudňuje, vyživuje a aj na pleti sa uplatňujú jeho čistiace a antibakteriálne účinky. Regeneruje bunky na jej povrchu, aktivuje krvný obeh v cievach a tým prispieva k tomu, aby bola pokožka ešte mäkšia a hladšia.

Med a všetky včelie výrobky, ktoré obsahujú HONEY výrobky pochádzajú od slovenských malovýrobcov vysokej kvality. 

Našu HONEY kolekciu s nádhernou vôňou tvoria mydlo, sprchové želé, šumivka do kúpeľa, balzam na pery, telové maslo, tuhý šampón a kondicionér. Všetky produkty sú ručne miešané a balené.

Dopraj si luxusnú starostlivosťa ako Kleopatra. Určite to stojí za vyskúšanie ;)

Katka & Maťa

honey-1970570_1280jpg